KOMITETY AUDYTU W JZP

Cena podstawowa449.00 + 23% VAT
Lokalizacja: Webinar
Kategoria: Inne kategorie
  1. Aktualne informacje o zmianach prawnych w zakresie funkcjonowania Komitetów Audytu

2. Zadania komitetów audytu na II kwartał 2023 roku

3. Komitety audytu na przykładach

4. Dobre praktyki komitetów audytu i ich praktyczne zastosowanie

Webinar przeznaczony jest dla członów komitetów audytu oraz rad nadzorczych jednostek zainteresowania publicznego (m.in. spółki giełdowe, instytucje finansowe). Do udziału zapraszamy również osoby współpracujące z radami nadzorczymi i komitetami audytu jzp.

Piotr Rybicki

zawodowy członek rad nadzorczych, od ponad 20 lat związany z rynkiem kapitałowym. Aktywny członek rad nadzorczych i komitetów audytów w spółkach rodzinnych i prywatnych, notowanych na giełdzie papierów wartościowych, czy też z udziałem Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych.

Praktyk zarządzania finansami.

Biegły rewident.

Członek Zespołu eksperckiego do spraw zwiększenia efektywności rad nadzorczych Komisji do spraw Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych. Członek stowarzyszeń i organizacji biznesowych, m.in. wieloletni wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Członek Kapituły Nagrody Dyrektor Finansowy Roku. Autor licznych publikacji, analiz branżowych i komentarzy medialnych z obszarów zarządzania, finansów, rachunkowości i nadzoru właścicielskiego. Wykładowca specjalistycznych kursów i szkoleń z finansów i rachunkowości, a także ekspert na kursach przygotowawczych do egzaminu na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Panelista kluczowych branżowych konferencji i spotkań biznesowych i związanych z rynkiem kapitałowym. Inicjator oraz współorganizator największego w Polsce projektu propagującego standardy właścicielskie – „Konferencja Rada Nadzorcza” i corocznego wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”. Fundator i ekspert portalu NadzorKorporacyjny.pl.

19 czerwca 2023 r.

Cena 449.00 zł* + 23% VAT

W cenie uwzględniono: dostęp do platformy, udział w webinarze, konsultacje z prowadzącym, materiały szkoleniowe w wersji PDF, elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia.

Czas trwania webinaru: 10:00 - 12:00

Po dokonaniu rejestracji na webinar, wszystkie kwestie techniczne będą przesyłane mailowo. Warunkiem udziału jest dokonanie przedpłaty przed rozpoczęciem webinaru (otrzymacie Państwo stosowny dokument).

Organizator nie bierze odpowiedzialności za problemy techniczne lub zerwane połączenie ze strony uczestnika webinaru.

1. Zadbaj o dobre łącze internetowe, zwykle wystarcza to z sieci komórkowej lub domowej
  3. Zadbaj o wygodne i wyciszone miejsce, inaczej hałasy będą rozpraszać Ciebie i innych
  4. Sprawdź mikrofon i kamerę